Zaloguj się | Załóż konto

W Twoim koszyku: 0 produktów

Panel konta

Producenci

Informacje

Popularne produkty

Buty Salomon Elios...

Producent: Salomon
Buty Salomon Elios 2 Damskie
379.00 zł
 

Bluza polarowa Milo...

Producent: Milo
Bluza polarowa Milo Anas Lady 100
249.00 zł
 

Buty Salomon Exit 2...

Producent: Salomon
Buty Salomon Exit 2 Aero Damskie
279.00 zł
 

O nas samych

 

O NAS SAMYCH

 Jesteśmy zespołem, który swoje zamiłowania podróżnicze rozwijajał od wczesnych lat dzieciństwa. Jeździmy po różnych zakątkach Świata, stąpaliśmy już po niejednym paśmie górskim, zarówno wyższym jak i niższym, wspinaliśmy się w terenach skalnych jak i górskich, kąpaliśmy się już w niejednym morzu czy oceanie, trochę żeglowaliśmy a tym samym przeżyliśmy nie jedną przygodę, podczas której sprawdziliśmy co najlepiej mieć być czuć się ciepło, sucho a przede wszystkim bezpiecznie. Przez ten czas zdobyliśmy uprawnienia przewodnickie  beskidzkie, pilockie, przodownickie, żeglarskie, odbyliśmy liczne szkolenia górskie.  Nie tylko uczestniczyliśmy w dużej liczbie wyjazdów ale sami je organizowaliśmy. Ludzie których poznaliśmy podczas tych lat i których nadal spotykamy pozwalają nam na poszerzanie naszej wiedzy i naszych doświadczeń w testowanym sprzęcie a tym samym w możliwościach doradzania i wypowiadania się na ten temat - co postanowiliśmy wykorzystać do stworzenia w naszym regionie I Sklepu Górskiego jakim jest ALPMAR  Sklep Górski.

 

Wykorzystując naszą pasję rozpoczęliśmy w marcu 2009 roku cykl spotkań CZWARKOWE SLAJDOWANIA,  czyli spotkań mających na celu wyrwanie się w podróż bliższą czy dalszą w środku tygodnia. W miłej atmosferze z niepowtarzalnymi ludźmi przenosimy się gdzieś poza granice administracyjne miasta. Prelegenci dzielą się z ludźmi takimi jak Ty swoimi przeżyciami, pokazują zdjęcia, filmy, nie koniecznie profesjonalnie, nie zawsze robione w dobrą pogodę, ale przeważnie wesoło i ciekawie.

 

Natomiast w roku 2010 rozpoczęliśmy jako współorganizatorzy cykl imprezy FESTIWAL PODRÓŻNICZY „BEZ GRANIC”, czyli interaktywną imprezę turystyczno-podróżniczą, na której można wiele zobaczyć i dowiedzieć się o ciekawych regionach Polski czy Świata. Dwudniowy cykl spotkań z podróżnikami- eksplorerami połączony z warsztatami, tematycznym wieczorem, licznymi konkursami z cennymi nagrodami oraz Konkursem Fotograficznym „FOTOGRAFICZNE WĘDRÓWKI”.

Wszelkie prawa zastrzeżone © ALPMAR Sklep Górski
realizacja: cupik.net