Zaloguj się | Załóż konto

W Twoim koszyku: 0 produktów

Panel konta

Producenci

Informacje

Popularne produkty

Buty Salomon Elios...

Producent: Salomon
Buty Salomon Elios 2 Damskie
379.00 zł
 

Bluza polarowa Milo...

Producent: Milo
Bluza polarowa Milo Anas Lady 100
249.00 zł
 

Buty Salomon Exit 2...

Producent: Salomon
Buty Salomon Exit 2 Aero Damskie
279.00 zł
 

O firmie

 

O FIRMIE

Firma ALPMAR działa na rynku od roku 2008 jako Firma Wysokościowa zajmująca się alpinizmem przemysłowym, malowaniem natryskowym, wodnymi systemami wysokociśnieniowymi, antykorozją stali i betonu oraz usuwaniem zagrożeń a tak prościej mówiąc czyszczeniem i malowaniem miejsc trudno dostępnych m.in. hal, dachów, stropów, kominów, silosów, wycinką drzew, montażem reklam, montażem konstrukcji stalowych a w zimie również odnieżaniem dachów, usuwaniem nawisów śnieżnych i zrywaniem sopli. W roku 2010 poszerzyliśmy działalność ALPMAR Firma Wysokościowa o ALPMAR Sklep Górski.

ALPMAR Sklep Górski to miejsce stworzone nie tylko by zaopatrzyć się w najpotrzebniejszy sprzęt do wypraw tych małych i tych dużych, ale również miejsce do którego chętnie wrócisz choćby zaczerpnąć porady czy opowiedzieć gdzie byłeś i co fajnego zobaczyłeś.

Wykorzystując wiedzę z wieloletnich wędrówek, wspinaczek i podróży po różnych zakątkach Świata (więcej o nas w zakładce O Nas Samych lub Nasze Wyprawy) staramy się doradzić każdemu co i gdzie zabrać ze sobą, jak się ubrać czy jakie buty na nogi założyć. Sprzęt jaki do siebie ściągamy chcemy by był zawsze najwyższej jakości, a to wszystko po to by zapewnić zarówno wygodę, dobrą prezencję jak i bezpieczeństwo wszystkim naszym klientom. 

W naszej ofercie znaleźć można produkty związane z szeroko pojętym outdoorem: od akcesoriów trekkingowych poczynając, przez plecaki, śpiwory, odzież i buty dla mniej i bardziej wymagających, kije trekkingowe, mapy i sprzęt wspinaczkowy. Z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień staramy się dostosować do Państwa potrzeb i poszerzać asortyment o nowe modele i inny sprzęt. Jeśli w chwili obecnej nie mamy czegoś na stanie, jesteśmy w stanie większość asortymentu ściągnąć dla Państwa w ciągu 2-3 dni w zależności od dostępności u producentów.

Posiadamy wypożyczalnie sprzętu letniego oraz zimowego (więcej w zakładce Wypożyczalnia). W Sklepie mamy także tablicę na wszelakiego rodzaju ogłoszenia, typu sprzedam, zamienię, szukam towarzysza na wyjazd, jak również prowadzimy "komis" na zasadzie przynieś, podaj cene może ktoś będzie zainteresowany i kupi -do korzystania z czego serdecznie zachęcamy - oczywiście nieodpłatnie! 

 

Jesteśmy otwarci  na Państwa potrzeby, chętnie wysłuchamy wszelkich uwag i sugestii tak by stworzyć Sklep Górski spełniający Państwa oczekiwania.

 
Wszelkie prawa zastrzeżone © ALPMAR Sklep Górski
realizacja: cupik.net